Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні

В кімнаті моралі НЕНЦ відбулася виховна година-реквієм до Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні

23 листопада о 15.00 в рамках проєкту «Родинна школа виховання» в кімнаті моралі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді пройшла виховна година-реквієм до Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні.

Мета заходу: ознайомити учнів з трагічним минулим нашого народу; вчити дітей бережно ставитися до історії своєї країни, розкривати її як білі, так і чорні сторінки; виховувати здатність кожної людини на скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників.

Програмою заходу було передбачено відвідування народного музею хліба НЕНЦ (експозиція «Голодомор в Україні 1932-1933 роки»), розповідь керівників гуртків про геноцид українського народу, організація та проведення для здобувачів освіти та їх батьків майстер-класу з прикладної екології «Колосок надії», «Янголи з соломки». На кінець заходу юннати долучилися до акції «Запали Свічку пам’яті». За архівними даними близько 1,5 мільйона дітей до 10 років загинули внаслідок штучного голоду. 

Юннати України закликають всіх дітей об’єднатися та долучилися до акції «Запали Свічку пам’яті» та 27 листопада, після 16:00 засвітити свічку і залишити її на підвіконні в пам’ять про мільйони замучених голодом українців.

Україна пам’ятає !

Categories: НЕНЦленд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *