Салагор Олександра

          Екологічне виховання, збереження природи, любов до рідного краю… – для більшості дітей мого покоління ці слова не мають вагомого значення. Але не для мене. Кожного разу, коли я відчуваю силу природи, – я усвідомлюю, що несу відповідальність за середовище, яке мене оточує.

Як доказ сказаного, я взяла участь у Всеукраїнському юнацькому фестивалі «В об’єктиві натураліста» і перемогла у обласному етапі та виборола Гран-прі на всеукраїнському етапі.

Гадаю, що виграла не я, а саме почуття людяності, яке розгледіли члени журі НЕНЦ.

             Участь у конкурсі для мене була сповнена переживань та хвилювань, і в якийсь момент, навіть, я не повірила, що перемогла. Я познайомилася із талановитою молоддю, професіоналами-екологами і це стало для мене показником того, що треба продовжувати розвиватися у напрямку екології, бо це круто а, в першу чергу,- дуже корисний досвід.

              Дякую колективу НЕНЦу за  можливість відвідати Національний еколого-натуралістичний центр у Києві. Нас доброзичливо зустріли та потурбувалися.

             Мушу визнати, що сам центр мене вразив – у серці столиці оазис неймовірної краси: на території бурхлива зелень, клумби, навіть сади!!!, міні зоопарк, у приміщенні – вражаючий зимовий сад, пальми.

             Особлива подяка Абсурдову Руслану, який запросив на свою особисту професійну фотосесію. Змішані емоції щастя, радості, хвилювання запам’яталися мені яскраво та незабутньо, а готові світлини вразили до глибини душі.