Умови проведення конкурсу.

Для участі в конкурсі необхідно описовій формі виконати дослідницько-експериментальну роботу із природознавства.

  • Я і природа;
  • Рослини навколо нас;
  • Тваринний світ;
  • Охорона здоров’я;
  • Народознавство та краєзнавство.

Номінації:

У конкурсі беруть участь діти віком від 9 до 11 років включно. Допускаються до змагання як індивідуальні так і командні проекти.

Конкурс проводиться у два етапи:

I етап: відбірковий (заочний), для участі необхідно зареєструватися в онлайн режимі та прикріпити тези(опис) майбутньої дослідницько-експериментальної роботи окремим файлом.

Журі Конкурсу розглядає подані учасниками тези і визначає учасників II етапу.

II етап: фінальний (Всеукраїнський) у вигляді постерного онлайн-захисту проєктів.

  Дистанційне проведення постерного онлайн-захисту дослідницько-експериментальних робіт передбачає підготовку учасником (командою) відеозапису захисту проекту з розміщенням відео на каналі Youtube.

Вимоги до тез:

В описі подається стисла характеристика змісту дослідницько-експериментальної роботи з визначенням основної мети, актуальності та завдань наукового дослідження. Також у них зазначаються висновки та отримані результати проведеної роботи, список використаних джерел.

Об’єм опису не повинен перевищувати двох сторінок (4000 друкованих символів шрифтом Times New Roman, 14; інтервал – 1,5; формат роботи – MS Word).

Вимоги до дослідницько-експериментальної роботи:

Об’єм роботи не повинен перевищувати десяти сторінок (шрифтом Times New Roman, 14; інтервал – 1,5; формат роботи – MS Word).

Малюнки та світлини додаються окремо в форматі JPG, таблиці та інші графічні зображення в форматі PDF.

Тези і робота подаються державною мовою.

Для участі необхідно зареєструватися в онлайн режимі – заповнити форму за посиланням. Якщо проект готувала команда, то реєстрація проекту проходить на капітана команди (основна форма заповнюється на капітана, інші учаники записуються окремо в формі) 

Дистанційне проведення постерного онлайн-захисту презентацій передбачає підготовку учасником (командою) відеозапису захисту проекту з розміщенням відео на каналі Youtube. 

Малюнки та світлини додаються окремо в форматі JPG, таблиці та інші графічні зображення в форматі PDF.


Координатор проекту Надія Найда 

Email: naida@nenc.gov.ua

Телефон: 063 183-79-32