Умови проведення юнацького чемпіонату.

Для участі в конкурсі необхідно створити авторську розробку в галузі програмного забезпечення, технічного устаткування та прикладних рішень для обчислювальних систем.

Тематика авторських розробок не обмежується. До участі в змаганні допускаються програмні продукти, створені різними мовами програмування, які функціонують у середовищі MS-DOS, Windows або Linux. Інноваційні рішення в галузі інформаційних технологій можуть бути представлені у вигляді будь-яких конструкторських пристроїв (апаратних засобів), компонентів обчислювальних систем.

Номінації:

  • Неординарна творча розробка;
  • Стильність оформлення та якісний інтерфейс;
  • Високий професійний рівень продукту;
  • Максимальна функціональність продукту;
  • Висока суспільно-корисна спрямованість;
  • Краща розробка теми з екологічного спрямування;
  • Юна надія, (для учасників віком до 15 років);
  • Приз спонсорських симпатій.

Документи для участі у чемпіонаті:

Заповнити стандартну заявку для участі в чемпіонаті;

Опис авторської розробки в форматі PDF;

Тези державною мовою в електронному вигляді обсягом до 2 сторінок тексту формату А4 в форматі PDF. Малюнки та світлини додаються окремо в форматі JPG.

Рецензію або відгук на розробку;

Копію свідоцтва про реєстрацію авторського права на розробку (за його наявності);

Інформацію щодо співавторів;

Копію наказу навчального закладу або органу управління освітою щодо участі в чемпіонаті. Учасник чемпіонату подає особисто паспорт (для учасників до 16 років – учнівський квиток). Керівники делегацій заповнюють анкети за формою, що додається (додаток 4).

 Програма чемпіонату

 Під час захисту конкурсанти повинні викласти ідею та основні характеристики авторської розробки, відповісти на питання, поставлені журі. Тривалість захисту до 12 хвилин. Кожному учаснику надається час для попередньої підготовки до захисту.

Демонстрація розробок проводиться публічно з використанням презентаційних матеріалів. На захисті можуть бути присутні учасники заходу, керівники делегацій, спонсори, гості.

Вимоги до подання розробок

Програмні та апаратні засоби повинні бути авторськими, функціонально завершеними, не залежними від систем програмування, а також придатними до застосування в освітянській, науковій або інших галузях практичної діяльності.

Програмні засоби можуть бути:

ігрові, навчальні, прикладні, системні, інструментальні, анімаційні та спеціального призначення, а також Web-розробки.

Апаратні засоби можуть бути представлені як функціональні пристрої, моделі, макети або опис.

Для участі необхідно зареєструватися в онлайн режимі – заповнити форму за посиланням. Якщо проект готувала команда, то реєстрація проекту проходить на капітана команди (основна форма заповнюється на капітана, інші учаники записуються окремо в формі) 

Дистанційне проведення постерного онлайн-захисту презентацій передбачає підготовку учасником (командою) відеозапису захисту проекту з розміщенням відео на каналі Youtube. 

Малюнки та світлини додаються окремо в форматі JPG, таблиці та інші графічні зображення в форматі PDF.


Координатор проекту Володимир Комендантов 

Email: komendantov@nenc.gov.ua

Телефон: 066-641-32-60; 067-459-95-28