Promethean – це світовий лідер з Великобританії, з постачання інтерактивного обладнання для освіти. Вже понад 20 років обладнання Promethean визнане мільйонами вчителів по всьому світу.

Талановиті інженери втілюють в життя досвід та бажання викладачів створюючи бездоганний продукт, що підвищує ефективність навчання. Розробка та створення обладнання, а також власного програмного забезпечення для інтерактивних уроків, дозволяють створити екосистему яка не просто залучає учня та захоплює його, а також розкриває потенціал вчителя. Технологічність та універсальність наших інтерактивних панелей дають можливість реалізувати освітні програми від дошкільного віку до старшої школи, від STEM лабораторій до інклюзивних закладів.

Наша головна мета – спонукати учня до навчання.

З самого заснування компанії ми віримо, що навчання має вирішальне значення для добробуту оточуючого нас світу і що у нас є можливість позитивно впливати на освіту. Ми віримо в силу учня.

Для нас учень завжди буде в центрі наших зусиль щодо поліпшення якості та рівня освіти в усьому світі. Сьогоднішні учні залучені як ніколи раніше, легко переносячи потужність інтерактивного навчання і безмежного контенту в життя.

Promethean- інтерактивне обладнання визнане світом та доступне в Україні, що створює новий ефективний навчальний процес в класі та на відстані.

До сайту компанії: Promethean