Location НЕНЦ Київ
Category НЕНЦленд

Юннати долучаються до загальнодержавної програми Президента України
«Зелена країна»

Міністерство освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді з метою відзначення Міжнародного Дня Землі, запрошує всю юннатівську родину (від малечі до ветерана), учнівську та студентську молодь, педагогічних працівників закладів освіти долучитися до загальнодержавної програми Президента України «Зелена країна» та уквітчати нашу рідну Україну.


Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді ініціює посадку жасминової альтанки та калинової алеї на території дендропарку «Юннатський» і передає екочелендж закладам позашкільної освіти!

22 квітня 2022 в НЕНЦ відбудеться посадка ЖАСМІНОВОЇ АЛЬТАНКИ в рамках екологічного проекту “Подаруй життя планеті”. Ця подія присвячена до Міжнародного дня землі.

Жасмін це вічнозелений чагарник сімейства маслинових з красивими невеликими квітами. Жасмін підвищує впевненість у власних силах, розвиває комунікабельність, гармонізує емоційну сферу і створює комфортне заспокійливе середовище навколо себе. За легендою квіти жасміну створив сам Бог Сонця.

26 квітня 2022 в НЕНЦ відбудеться посадка КАЛИНОВОЇ АЛЕЇ в рамках екологічного проекту “Подаруй життя планеті”. Ця подія присвячена до 36 роковин Чорнобильської катастрофи.

Калина це дерево українського народу. Це наш символ. Наш духовний світ. Наша спадщина, яка опредметнює духовний потяг до рідної землі, свого берега, своїх традицій. Калина символізує материнство: кущ це сама мати”; цвіт, ягідки діти. Це також уособлення дому, батьків, усього рідного. У народі є таке прислів’я “Без верби і калини нема України”


Гуртом посадимо плодові сади, парки, сквери, пам’ятні алеї, квітники та розарії.

Разом крокуємо до Перемоги! Слава Україні!