Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)
теми WordPress завантажити; блог програмістів; український WordPress на ex.ua .Електронна газета

МАРАФОН ЮННАТІВСЬКИХ НОВИН

Запрошуємо до участі!

В НЕНЦ завершився Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців

З 11 червня по 13 червня 2024 рік в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді МОН України в рамках літньої кампанії було організовано та проведено Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців який відвідали понад 70 учасників. Програмою заходу було передбачено: профільні майстер-класи, презентація професійної майстерності на учнівській науково-практичній конференції, агробіологічний практикум на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України, екскурсійна програма, навчально-практичний квест «Україна аграрна», а також тренінг-пізнавальний тур «Екоініціативи: як творчі ідеї змінюють життя» від професіоналів з інтелектуальної власності департаменту «Академія інтелектуальної власності» IP Office).
(більше…)

Школярі Полтавщини за енергоефективність!

Юні екологи Полтавщини стали переможцями обласного етапу Всеукраїнського проєкту ,,Енергоефективність та екологія для школярів з Ariston”, координатором якого на Полтавщині є Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Захід проводився з метою пошуку й підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності та раціонального використання ресурсів. У проєкті взяли участь 7 колективів із Карлівської, Кременчуцької, Миргородської, Полтавської, Хорольської міських рад.
(більше…)

Полтавська молодь – призери Всеукраїнського турніру юних натуралістів

28-30 травня 2024 року року відбувся ХІ Всеукраїнський турнір з природничих дисциплін ,,NATURE”. Із 84 команд здобули право представляти Полтавщину: команда «Qualite» комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради та команда «Джерело» Пісківського ліцею Заводської міської ради Миргородського району.

Всеукраїнський турнір – це командне змагання вихованці у вмінні вирішувати дослідницькі природничо-наукові проблеми, переконливо представляти свої рішення та відстоювати їх у наукових дискусіях – наукових боях.

(більше…)

Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців

11 червня 2024 рік в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді МОН України в рамках літньої кампанії відбулось урочисте відкриття Всеукраїнського зльоту юних дослідників-природознавців. На учнівській науково-практичній конференції учасники – переможці та призери всеукраїнських конкурсів аграрного та біологічного напряму презентували свої науково-дослідницькі роботи. Далі буде (більше…)

На Рівненщині була організована краєзнавчо-оздоровча подорож в рамках ХІ Фестивалю водного туризму

07 – 09 червня 2024 року 27 вихованців гуртків «Гітара і ми» (керівник ШЕХТЕР Лілія), «Юні зоологи» (керівник МОМОТЮК Марія), 12 вихованців гуртків «Спортивне орієнтування» (керівники МИХАЙЛУС Сергій, МИХАЛЮК Микола) організували краєзнавчо-оздоровчу подорож в рамках ХІ Фестивалю водного туризму, який проходив на узбережжі річки Горинь – поблизу с. Олександрія Рівненського району та зібрав молодь та дорослих з різних куточків Рівненщини, зокрема: міст Здолбунова, Рівного, Острозької та Здолбунівської, Немовицької (село Тинне), Клеванської, Здовбицької, Омелянської територіальних громад Рівненської області та гостей з Києва, Луцька, Львівщини. Загальна кількість учасників та гостей слала понад 150 осіб. У змаганнях брали участь 30 команд.
(більше…)

ПЕДАГОГИ-НАТУРАЛІСТИ ШЕПЕТІВСЬКОГО МЦЕНТУМ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ЛІТНЄ ОЗДОРОВЛЕННЯ, ВІДПОЧИНОК І ДОЗВІЛЛЯ ДЛЯ МІСЦЕВИХ ДІТЕЙ

Яскраво, гамірно, емоційно, пізнавально та змістовно пройшли перші літні дні в Шепетівському МЦЕНТУМ, до якого направили вихованців своїх перших літніх змін оздоровлення й відпочинку дітей міські оздоровчі табори, створені місцевою владою на базі закладів загальної середньої освіти.

За кілька днів профільний позашкільний заклад юних натуралістів організовано відвідали понад 300 вихованців пришкільних таборів міста, які мандрували об’єктами навчальної екологічної стежки дендропарку «Шепетівський», знайомилися з рослинністю на дослідних ділянках і навчальними кабінетами, зоною для відпочинку, дозвілля та навчання юннатів на свіжому повітрі.

(більше…)

Проєкт програми Всеукраїнського симпозіуму-тренінгу "Громадянське виховання зростаючої особистості"

Проведено Всеукраїнські стажування «Топ-менеджер позашкілля» на базі закладів освіти Рівненської області

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України спільно із Рівненським інститутом післядипломної педагогічної освіти, комунальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти», за підтримки Рівненської обласної державної адміністрації, 05 – 06 червня 2024 року вперше в Україні відбувся всеукраїнський захід нового формату – стажування «Топ-менеджер позашкілля» на базі закладів освіти Рівненської області на тему «Формування національних і моральних цінностей здобувачів освіти в сучасних умовах».
(більше…)

«ПЕРЛИНА СЛАВУТЧИНИ» НПП «МАЛЕ ПОЛІССЯ» - БАЗА ДЛЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ І ВИХОВАННЯ ТА ЛІТНЬОГО ВІДПОЧИНКУ І ОЗДОРОВЛЕННЯ ПІДРОСТАЮЧОГО ПОКОЛІННЯ

В четвер, 6 червня 2024 року, дирекція й працівники Національного природного парку «Мале Полісся», що на Хмельниччині, як завше, запросили учнів 8-В класу Славутської гімназії «Успіх», в якій є своє учнівське лісництво «Хуха», здійснити захоплюючу літню подорож «Перлиною Славутчини» вздовж берегів гідрологічного заказника місцевого значення «Голубе озеро» НПП «Мале Полісся». Запрошення від природоохоронців із захопленням сприйняли та із задоволенням підтримали гімназисти, їх батьки й педагоги, адже місцеві освітяни постійно і цілеспрямовано співпрацюють з природоохоронцями Парку, а тим паче нині, коли настав період літнього оздоровлення й відпочинку дітей та учнівської молоді. (більше…)

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРОМАРОК НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» спільно з благодійною організацією «Благодійний фонд «5 перон» 1 червня 2024 року провів благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ на території Стрийського парку.

Захід приурочений до Міжнародного дня захисту дітей, метою якого був збір коштів на придбання квадрокоптера DJI Mavik 3T для 68 окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша.

Вихованці ЛОЦЕНТУМ продавали дитячі поробки: картини, вироби з бісеру, екосумки та солодощі, які випікали зі своїми батьками. Педагоги та вихованців провели майстер-клас «Аквагрим».

(більше…)

«Girls in STEM for Mykolaiv»

1 червня у Миколаївському молодіжному центрі «Хвиля» відбулася презентація освітньої програми «Mykolaiv Water Hub», в рамках якої були вручені перші стипендії «Girls in STEM for Mykolaiv» школяркам 5-11 класів Миколаївської, Одеської, Херсонської областей, які займаються науковими дослідженнями у технічній та природничий галузях. Стипендіальна програма спрямована на підтримку юних дослідниць, популяризації технічної та природничої науки серед школярів, наставництва та створення умов для розвитку україно-німецького співробітництва в цьому напрямі.
(більше…)

Всеукраїнська акція "Голоси дітей"

4 червня колектив Миколаївського обласного центру учнівської молоді разом з представниками Миколаївської облвійськадміністрації та представниками департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації та небайдужі миколаївці, які долучилися до всеукраїнської акції «Голоси дітей». Цю акцію ініціювала перша леді України. В акції взяли участь Кім В.О., голова Миколаївської державної адміністрації, Сєнкевич О.Ф., міський голова Миколаєва, Веліховська А.Б., директор департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації. В рамках акції була хвилина мовчання, покладання лампад, діти та всі бажаючі покладали іграшки та вішали саморобних янголів, які символізують голоси вбитих дітей, на дерева. В кінці заходу в честь вшанування пам’яті загиблих дітей були випущені голуби в небо.
(більше…)

Нехай кожна дитина буде щасливою!

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Цьогоріч його відзначення відбувається в особливих умовах, пов’язаних з широкомасштабної агресією росії.

Традиція святкування Міжнародного дня захисту дітей 1 червня з’явилася у листопаді 1949 року завдяки спеціальній сесії Міжнародної демократичної федерації жінок в Парижі.

Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу.  Ініціативу підтримала ООН, назвавши захист прав, життя та здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності.

(більше…)

«ВРЯТУЙ ПЛАНЕТУ - СОРТУЙ СМІТТЯ!»

Напередодні Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, 4 червня 2024 року, відбулось засідання науково-методичної ради Хмельницького ОІППО імені Анатолія Назаренка, на якому була розглянута й схвалена до використання в освітньому процесі та рекомендована педпрацівникам закладів освіти для використання у гуртковій роботі з учнями і юннатами авторська методична розробка навчального кейс-заняття заступника директора, керівника гуртка юннатів Шепетівського МЦЕНТУМ Олени Володимирівни Філюк на тему «Врятуй планету – сортуй сміття!». (більше…)

Гордість і надія Тернопілля!

З метою стимулювання творчої, талановитої та інтелектуально обдарованої учнівської і студентської молоді Тернопільщини 28 травня 2024р. на території парку ім. Тараса Шевченка м. Тернополя відбувся фестиваль «Гордість Тернопілля».

В номінації «Екологія» грамотою Тернопільської обласної військової адміністрації відзначені Могіленко Злата та Перкач Вікторія, здобувачі освіти гуртка «Юні фермери» Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (керівник – методист Галина Федун), активні учасники трудового об’єднання «Органік», переможці ІІ етапу Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань.

(більше…)

Проведення урочистого випуску здобувачів освіти обласної Природничої школи учнівської молоді Дніпропетровської області

З метою підтримки обдарованої молоді, сприяння модернізації змісту науково-дослідної, експериментальної, практичної діяльності учнівської молоді в галузі природничих наук комунальний заклад освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор – Юрій ПЕДАН) провів наприкінці травня поточного року урочистий випуск здобувачів освіти обласної Природничої школи учнівської молоді (далі – Школа).
(більше…)

ПРИРОДНИЧО-КРАЄЗНАВЧІ ЕКСКУРСІЇ ДЛЯ УЧНІВ ТА ЮННАТІВ НА БАЗІ ДЕНДРОПАРКУ «ЮННАТІВСЬКИЙ»

Хмельницькі школярі залюбки відвідують у мікрорайоні Гречани свою Школу юннатів, що розміщується у красивому столітньому будинку на території дендропарку «Юннатівський», який з 2020 року має природозаповідний статус. (більше…)

Крок за кроком до результату: ефективні управлінські інструменти

3 червня 2024 року КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»  спільно з Переяславським будинком художньої творчості дітей, юнацтва та молоді у м. Переяслав було проведено партнерську комунікацію «Крок за кроком до результату: ефективні управлінські інструменти» для директорів закладів позашкільної освіти Київської області. (більше…)

АКЦІЯ «ГОЛОСИ ДІТЕЙ» УЧНІВ ТА ЮННАТІВ МИХЛЯНСЬКОГО ЛІЦЕЮ

4 червня Україна вшановує пам’ять своїх дітей, які загинули від рук російських окупантів внаслідок збройної агресії російської федерації на східних українських землях. Війна торкнулася життя кожного маленького українця – забрала мирне дитинство, позбавила захищеності, безпеки, домівок, а багатьох ще й батьків і сім’ї.  Цей День є особливо важливим для кожного з нас, хто щиро вірить в наші ЗСУ та нашу Українську Перемогу, адже немає таких слів, щоб ними можна було висловити всю тугу й скорботу, передати крик дитячої душі від тих страхіть і страждань, котрі довелося пережити й досі переживають безневинні українські діти в умовах війни зі знавіснілим ворогом.  (більше…)

Національний еколого-натуралістичний центр у співпраці з Екологічною вартою долучився до реалізації програми «Екологічними стежками рідної України»

1 червня в Міжнародний день захисту дітей, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України та Інформаційно-просвітницьким центром «Екологічна варта» Всеукраїнської екологічної ліги було проведено практичні еколого-освітні заходи, присвячені захисту екологічних прав дітей: наукові конференції, круглі столи щодо пропаганди охорони навколишнього природного середовища на тему «Екологічними стежками рідної України». Захід був проведений з метою психологічної підтримки та покращення ментального здоров’я дітей, що перебувають/перебували на територіях, на яких ведуться/велися воєнні дії. Був реалізований проєкт «Психологічна реабілітація в Природі». • bajak Scatter
 • turbox500
 • mariaTogel
 • turbox1000
 • ngopibet
 • lapak cheat
 • dewa288
 • hitamslot
 • sbotop
 • kitab mahjong
 • mariatogel
 • spaceman demo
 • pepe77
 • robot biru hack
 • ronaldoslot
 • garuda slot
 • slot pulsa
 • zara4d
 • pepe77
 • lucky neko